Smakowite danie ze zdrowych składników

Smakowite danie ze zdrowych składników

Hamburger to danie, które kojarzone jest z amerykańską kuchnią. Niewiele osób wie, że zostało ono przywiezione przez niemieckich emigrantów. W USA hamburger zrobił zawrotną karierę. Dzisiaj danie to ma zwolenników na całym świecie. Burgerownie działają także w wielu polskich miastach.

Smakowity burger w Katowicach i innych miastach

Smakowite burgery przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości. Z takich samych najlepszych składników powstają burgery Sosnowiec. Bez względu na to, czy mamy ochotę na burgery Katowice, czy burgery Sosnowiec albo burgery Dąbrowa Górnicza, możemy być pewni, że będą smakować tak samo dobrze.

Hamburgery Katowice oraz burgery Sosnowiec składają się zawsze z chrupiącej bułki z sezamem. Klasyczne hamburgery, tak samo, jak burgery Dąbrowa Górnicza składają się z grillowanego kotleta wołowego. W kotlecie tym zawsze jest 100% mięsa.

Burgery nie tylko dla mięsożerców

Hamburgery oraz burgery serwowane w burgerowniach w pozostałych miastach mogą składać się dodatkowo z różnych gatunków sera czy kotleta drobiowego. Dodatkiem do hamburgerów zawsze są świeże lub kiszone warzywa. Może to być sałata lodowa, pomidor, krążki cebuli, kiszony ogórek.

Hamburgery zawsze podawane są z sosami. Towarzyszy im nie tylko majonez, ale także sos curry albo barbecue. W menu znajdują się też wegeburgery, w których składzie jest kotlet warzywny, sosy i różne świeże warzywa.